V dňoch 19.-23.mája sa študenti 3.A zúčastnili kurzu KOŽAZ v Zuberci.
„Bývali sme v krásnej drevenici Škerda v centre malebnej dediny Zuberec.
Hneď po príchode na ubytovanie nás privítali príjemní majitelia a večer sme sa zoznamovali s okolím, hrali rôzne hry na dvore našej drevenice.
V pondelok sme sa vydali na prechádzku po okolí Oravských dedín. Prechádzka bola trošku náročnejšia, dokonca sme sa museli prebrodiť potokom v lese, no celý čas sme si mohli užívať horské slniečko. Po prechádzke sme si išli odpočinúť do neďalekého penziónu na wellness.
Ďalší deň sme navštívili Skanzen Oravskej dediny, kde sme strávili doobedie. Počasie nám síce neprialo a tesne pred odchodom zo skanzenu začalo pršať, a my sme museli čakať pod prístreškami domov. Večer sme spoločne hrali futbal, volejbal a bedminton.
V stredu sme absolvovali test na záver kurzu a večer nás čakal súboj v bowlingu a večera v burgrárni. Stravu sme si zabezpečovali sami, varili sme rôzne jedlá alebo sme sa stravovali v reštauráciách, posledný večer sme grilovali. Vo štvrtok ráno sme autobusom išli späť do Skalice. Celý kurz sme si všetci veľmi užili.”
Študenti z 3.A