Neskôr, ale predsa prajeme všetkým rozbehnutým i novým študentom a rovnako pedagógom úspešný školský rok 2011/2012. Tak ako je už zvykom, aj v tomto školskom roku sa na tejto stránke dočítate o novinkách, prebiehajúcich i už prebehnutých akciách v rámci školy i mimo nej. Príjemné čítanie!
Novinky
Opäť v škole!
Máme svoju televíziu
Televízia vznikla dňa 8. júna 2011. Pričinili sa o to najmladší žiaci našej školy - primáni. Hoci je ich práca iba v začiatkoch a postupne nadobúdajú skúsenosti, držíme im palce a želáme veľa úspechov za kamerou, aby zachytili čo najviac zaujímavých udalostí zo života školy i mesta. Tešíme sa na ich príspevky.
Realizačný tím tvoria: Patrik Blažovský - réžia, strih, výroba, technika Klára Patková, Marek Gajda, Tomáš Psota - moderátori
Štefan Miša - réžia, zvuk, osvetlenie, technika Alžbeta Krausová - športová moderátorka
Matej Kunák - kamera Timea Chalupková - rosnička
Televíziu nájdete na stránke www.tvgym.webnode.sk