• 360. výročie založenia školy

• Vážení priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na 360. výročie založenia školy, ktoré budeme oslavovať počas Skalických dní od 16.  9. do 17. 9. 2022 s nasledovným programom:

Na piatok 16. 9. o 16:00 si naši študenti pripravili na námestí krátky program plný hudby, spevu a tanca.

V sobotu 17. 9. sa od 12:00 do 18:00 otvoria brány školy pre verejnosť. Naši študenti Vás prevedú po zákutiach budovy a priblížia Vám život školy. Okrem iného sme pre Vás pripravili dve divadelné predstavenia. Prvé z nich ´Skromná kráľovná´ začína o 14:00 a na druhé ´Tak to napíš, zlatíčko´ sa môžete tešiť o 17:00. Zároveň by sme chceli poďakovať študentke Svetlane Špírkovej (sekunda) za dizajn plagátu a Reklame Rangl za sponzorskú vizualizáciu a tlač plagátu.

Tešíme sa na Vás.

• Začiatok školského roka

• Milí študenti,

tešíme sa na Vás v pondelok 5. 9. o 8:00.

Primánov a prvákov privítame v aule školy na prízemí, ostatných študentov v materských triedach.

Vaši učitelia