• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Aj naši žiaci sa zúčastnili okresného kola olympiády v anglickom jazyku a sme hrdí na ich výkony a umiestnenia:Aneta Stančiaková zo sekundy získala 2. miesto v kategórii 1A,Júlia Šedivá z kvarty získala 3. miesto v kategórii 1B,Aneta Gučková z II.A získala 1. miesto v kategórii 2A,Adrian Oliva zo IV. A získal 1. miesto v kategórii 2B aTomáš Fitala z III.A získal 1. miesto v kategórii 2C2.Ďakujeme za reprezentáciu a želáme veľa šťastia v krajskom kole v Trnave, ktoré prebehne 16. februára 2023.

• Olympiáda kritického myslenia

• Dňa 13. 12. 2022 sa konalo školské kolo Olympiády kritického myslenia online. Do krajského kola /28. 3. 2023/ postupujú Tobias Valúch z oktávy a Sára Kubíčková z kvinty. Srdečne blahoželáme!

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• Dňa 18. 1. 2023 sa konalo okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku s nasledovnými výsledkami:

Kategória 1A

1. miesto Oliver Gurský zo sekundy

2. miesto Vladimír Halás z sekundy

Kategória 2A

1 .miesto Matiáš Šimonovič z kvinty

2. miesto Paulína Ráčeková z II. B

Kategória 2B

1. miesto Chiara Blahová zo IV. B

Všetci postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční 15. 2. 2023. Alexandra Podešlová zo IV. A postupuje do krajského kola priamo zo školského kola. Srdečne blahoželáme!

• Ekonomická olympiáda

• Dňa 8.12. 2022 sa konalo školské kolo Ekonomickej olympiády, ktoré organizuje INESS – Inštitút ekonomických a spoločenských analýz. Do online testovania sa zapojili študenti tretieho a štvrtého ročníka spoločenskovedného semináru. Na prvom mieste sa umiestnili traja študenti s rovnakým počtom bodov – T. Fitala (III.A), M. Hricová a M. Švrček (obidvaja IV.B). Týchto študentov doplní ešte štvrtý v poradí T. Pollák (IV.B) a spoločne nás budú reprezentovať v krajskom kole, ktoré sa bude konať 30.1. 2023 na Univerzite sv. Cyrila a Metoda Trnave. Všetkým študentom ďakujeme za účasť a postupujúcim želáme veľa šťastia v krajskom kole.